Dom

TOBO STEEL GROUP CHINA profil firmy

profil firmy

Biuro sprzedaży TOBO GROUP w Szanghaju. Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA profil firmy 0

 

Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów Eksporterów produktów rurociągowych w Chinach. Nasza firma została założona w 1998 roku, zakład obejmuje 550 000 metrów kwadratowych i obszar budowy 6,8 000 metrów kwadratowych, obecnych 260 pracowników i 45 techników.

 

Mamy pięć fabryk branżowych, które mogą dostarczyć najwyższej jakości rury, rury, kołnierze złączek i powiązane akcesoria.Obecnie posiada szereg zaawansowanych urządzeń do produkcji rur, metali, kucia, obróbki skrawaniem, formowania na zimno, wytłaczania na gorąco, takich jak obróbka cieplna, produkując 60 000 ton łączników rurowych.Firma z różnymi urządzeniami wykrywającymi, takimi jak badania nieniszczące, analizy chemiczne, badania metalograficzne, eksperymenty fizyczne.Techniczne jest bardzo wytrzymałe, nasze główne produkty to łączniki kute, spawane mufy i złączki gwintowane, spawanie rur, a materiały, z których wykonane są produkty zawierają stal nierdzewną, stal stopową duplex-stal nierdzewną.

 

Ponadto posiadamy autoryzację ponad 120 najwyższej klasy fabryk z Korei Południowej, Japonii i Chin, takich jak JFE, SUMITOMO, POSCO, BAOSTEEL, TISCO, LISCO, .TPCO, HENGYANG VALIN i tak dalej.

 

Nasze główne produkty w następujący sposób:

 

(rura bez szwu / rura spawana / rura kwadratowa / rura prostokątna, rura ze stali nierdzewnej duplex / inconel)

 

 

(rura bez szwu / ERW / SSAW / LSAW / UOE / rura o przekroju pustym / rura ocynkowana)

 

 

(rura przewodowa, wodociąg, gazociąg, ropociąg)

 

 

(rura miedziana / rura tytanowa / rura aluminiowa / stop niklu)

 

 

(pręt okrągły / stal kątowa / stal płaska / stal kanałowa / drut stalowy)

 

 

(eblows, trójniki równo-redukcyjne, redukcje koncentryczne / mimośrodowe, zaślepki, krzyże, kolanka, miseczka końcowa / końcowa, króćce, złączki, złączki / złączki sześciokątne, złączki wtłaczane, złączki, wtyczka sześciokątna, sockolet, spawolet, thredolet itp)

 

 

(Kołnierz DIN / kołnierz AISI / kołnierz zaślepiający / kołnierz do wspawania / kołnierz ze stali nierdzewnej / nasuwany kołnierz)

 

 

(stal nierdzewna / stal węglowa / stal stopowa / stal ocynkowana / aluminium)

 

 

(zawór kulowy / zasuwa / przepustnica / zawór kulowy / zawór zwrotny klapowy / zawór zwrotny)

 

W celu dostosowania się do światowych trendów rozwoju usług modernizacyjnych i eliminacji problemów odmianowych globalnego przedsiębiorstwa zakupu materiałów eksploatacyjnych. Koordynujemy producenta rur ciśnieniowych, który ze skalą produkcji, kontrolą jakości i wysoką wydajnością kosztową (przeszedł ISO 9001 atest serii jakości, ccs, DNV, PED / 97/23 / EC, AD2000-WO, licencja na produkcję sprzętu specjalnego, ASME-SA182. poprzez różnorodne efektywne mechanizmy sortowania w celu uzupełnienia niedoborów dostaw i przetwarzania końcowego przedsiębiorstwa VAT i aby dostarczać wysokiej jakości łączniki rurowe, ze względu na najwyższą jakość i dobrą obsługę, nawiązaliśmy długoterminową współpracę biznesową z ponad 60 krajami i obszarami, które obejmują Europę, Afrykę, Amerykę Południową, Amerykę Północną, Bliski Wschód, Tajwan i Azja Południowo-Wschodnia i tak dalej.

 

Dzięki wieloletniemu wysiłkowi i wsparciu naszych cennych klientów, produkty te zdobyły duży udział w światowym rynku.


Naszą zasadą biznesową jest „Najwyższa jakość, konkurencyjna cena, terminowość dostaw i przemyślana obsługa” Zgodnie z zasadą „Przedsiębiorstwa koncentrują się na podstawowej działalności”, TOBO będzie aktywnie promować globalizację podejścia do strategii biznesowej, wykorzystując zaawansowaną technologię zarządzania łańcuchem dostaw do obsługi dla klientów o wyższej jakości i większej konkurencyjności produktów.Jednocześnie szczerze odpowiadamy na Twoje zapytanie, szczerze czekamy na Twoją wizytę i pragniemy nawiązać z Tobą współpracę w dowolnym momencie.Zapraszamy wszystkich klientów do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji.Zapewniamy Cię, że dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu nasza firma będzie jednym z Twoich Stabilnych, Ciągłych Partnerów Biznesowych w Chinach.

 

Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA profil firmy 1

Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA profil firmy 2

Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA profil firmy 3

 

Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA profil firmy 4 info@tobo-group.com

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Szef sprzedaży TOBO GROUP w Szanghaju.

GRUPA TOBO

TOBO International Trading (Shanghia) Co., Ltd

TOBO Pipeline Equipment (shanghai) Co., Ltd

TPCO i TISCO Pipe (Tianjin) Co., Ltd METAL Group UK Ltd

Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów produktów Exporter Pipeline w Chinach. Nasza firma została założona w 1998 roku, zakład obejmuje 550 000 metrów kwadratowych i powierzchnię konstrukcyjną 6,8 000 metrów kwadratowych, obecnych 260 pracowników i 45 techników.

Dysponujemy pięcioma fabrykami oddziałów, które mogą dostarczać najlepszej jakości rury, rury, kształtki i powiązane akcesoria. Obecnie jest właścicielem wielu zaawansowanych urządzeń do produkcji rur, metali, kucia, obróbki skrawaniem, formowania na zimno, wyciskania na gorąco, takich jak proces obróbki cieplnej, produkujących 60 000 ton łączników rur. Firma z różnymi urządzeniami wykrywającymi, takimi jak badania nieniszczące, analiza chemiczna, badania metalograficzne, eksperymenty fizyczne. Techniczna jest bardzo silna, nasze główne produkty zawierają armaturę ze złączami do spawania gniazdowego i złączki gwintowane, rury spawane i materiały produktów zawierają stal nierdzewną ze stali nierdzewnej typu duplex.

Ponadto jesteśmy autoryzowani przez ponad 120 najwyższej klasy młynów z Korei Południowej, Japonii i Chin, takich jak JFE, SUMITOMO, POSCO, BAOSTEEL, TISCO, LISCO, .TPCO, HENGYANG VALIN i tak dalej.

TOBO STEEL GROUP CHINA TOBO STEEL GROUP CHINA TOBO STEEL GROUP CHINA TOBO STEEL GROUP CHINA
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : TOBO / TPCO / TISCO / BAO STEEL / WISCO / POSCO / JFE / VALIN

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-10,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA Certyfikaty Chiny TOBO STEEL GROUP CHINA Certyfikaty