Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

TOBO STEEL GROUP CHINA

Certyfikaty
dobra jakość stali Super duplex rury na sprzedaż
dobra jakość stali Super duplex rury na sprzedaż
Opinie klientów
W najnowszym rankingu dostawcy TOBO wygrało ocenę doskonałą, jest dobra, będzie kontynuować współpracę.

—— Brazylia --- Aimee

ASTM A213 T9 Rura ze stali stopowej, Stabilna jakość, dobra cena, doskonała jakość, TOBO GROUP jest naszym godnym zaufania partnerem

—— Tajlandia --- Dave Mulroy

Im Online Czat teraz

TOBO STEEL GROUP CHINA

1 2 3 4
TOBO STEEL GROUP CHINA TOBO STEEL GROUP CHINA TOBO STEEL GROUP CHINA TOBO STEEL GROUP CHINA

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : TOBO / TPCO / TISCO / BAO STEEL / WISCO / POSCO / JFE / VALIN
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-10,000,000
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%
Szef sprzedaży TOBO GROUP w Szanghaju.

Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów produktów Exporter Pipeline w Chinach. Nasza firma została założona w 1998 roku, zakład obejmuje 550 000 metrów kwadratowych i powierzchnię konstrukcyjną 6,8 000 metrów kwadratowych, obecnych 260 pracowników i 45 techników.

Dysponujemy pięcioma fabrykami oddziałów, które mogą dostarczać najlepszej jakości rury, rury, kształtki i powiązane akcesoria. Obecnie jest właścicielem wielu zaawansowanych urządzeń do produkcji rur, metali, kucia, obróbki skrawaniem, formowania na zimno, wyciskania na gorąco, takich jak proces obróbki cieplnej, produkujących 60 000 ton łączników rur. Firma z różnymi urządzeniami wykrywającymi, takimi jak badania nieniszczące, analiza chemiczna, badania metalograficzne, eksperymenty fizyczne. Techniczna jest bardzo silna, nasze główne produkty zawierają armaturę ze złączami do spawania gniazdowego i złączki gwintowane, rury spawane i materiały produktów zawierają stal nierdzewną ze stali nierdzewnej typu duplex.

Ponadto jesteśmy autoryzowani przez ponad 120 najwyższej klasy młynów z Korei Południowej, Japonii i Chin, takich jak JFE, SUMITOMO, POSCO, BAOSTEEL, TISCO, LISCO, .TPCO, HENGYANG VALIN i tak dalej.

Nasze główne produkty są następujące:

  • Rura i rura ze stali nierdzewnej

(rura bezszwowa / rura spawana / rura kwadratowa / rura prostokątna, rura ze stali nierdzewnej / inconel duplex)

  • Rura i rura ze stali węglowej / stopowej

(rura bez szwu / ERW / SSAW / LSAW / UOE / rura o przekroju pustym / Rura ocynkowana)

  • Rury i odlewy

(rura przewodowa, wodociąg, gazociąg, rurociąg naftowy)

  • Specjalna stalowa rura

(rura miedziana / rura tytanowa / rura aluminiowa / stop niklu)

  • sztabka stali

(pręt okrągły / stal kątowa / stal płaska / stal kanałowa / drut stalowy)

  • Złączki rurowe

(eblows, równe / redukujące trójniki, koncentryczne / mimośrodowe reduktory, nasadki, krzyże, łuki, końcówka naczynia / końcówka, końcówki, złączki, złączki / złączki sześciokątne, złączki kształtowe, złączki, wtyczka sześciokątna, sockolet, weldolet, thredolet, itp)

  • Kołnierz

(Kołnierz DIN / kołnierz AISI / kołnierz ślepy / kołnierz spawalniczy / kołnierz ze stali nierdzewnej / poślizg na kołnierzu)

  • blacha stalowa / cewka

(stal nierdzewna / stal węglowa / stal stopowa / stal ocynkowana / aluminium)

  • Zawór

(zawór kulowy / zasuwa / przepustnica / zawór kulowy / zawór zwrotny wahliwy / zawór zwrotny)

W celu dostosowania się do światowych trendów rozwoju usług modernizacyjnych i wyeliminowania niepokojów związanych z zakupem globalnego przedsiębiorstwa w materiałach eksploatacyjnych. Koordynujemy producenta rur ciśnieniowych, który dzięki skali produkcji, kontroli jakości i wysokiej wydajności kosztowej (przeszedł ISO 9001 atesty serii jakości, ccs, DNV, PED / 97/23 / WE, AD2000-WO, licencja na produkcję specjalnych urządzeń, ASME-SA182. dzięki różnorodnemu skutecznemu mechanizmowi doboru w celu uzupełnienia niedoboru dostaw i przetwarzania końcowego przedsiębiorstwa VAT i do dostarczania wysokiej jakości kształtek rurowych, ze względu na doskonałą jakość i dobrą obsługę, nawiązaliśmy długoterminową współpracę biznesową z ponad 60 krajami i obszarami, które obejmują Europę, Afrykę, Amerykę Południową, Amerykę Północną, Bliski Wschód, Tajwan i Azja Południowo-Wschodnia i tak dalej.

Dzięki wieloletnim wysiłkom i wsparciu naszych cennych klientów, produkty te uzyskały duży udział w rynku na świecie.


Naszą zasadą biznesową jest „Najwyższa jakość, konkurencyjna cena, terminowa dostawa i odpowiednia obsługa”. Zgodnie z zasadą „Przedsiębiorstwa koncentrują się na podstawowej działalności”, TOBO aktywnie promuje globalizację podejścia do strategii biznesowej, wykorzystując zaawansowaną technologię zarządzania łańcuchem dostaw do obsługi dla klientów o wyższej jakości i bardziej konkurencyjnych produktach. Jednocześnie szczerze odpowiadamy na Twoje zapytanie, uczciwość czeka na Twoją wizytę i pragniemy nawiązać z Tobą współpracę w dowolnym momencie. Zapraszamy wszystkich klientów do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji. Zapewniamy Cię, dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu, nasza firma będzie jednym z twoich stabilnych partnerów biznesowych w Chinach.

info@tobo-group.com

Szczegóły kontaktu
TOBO STEEL GROUP CHINA

Osoba kontaktowa: Ms.

Tel: 86-21-31261985

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)