Wzmocnione połączenie gałęzi pełna penetracja spawanie gniazdo spawanie gniazdo ASMEB16.11
Złączki rurowe ze stali stopowej
103 widoki
Skontaktuj się teraz
Wiadomości odwiedzających Zostaw wiadomość.
Skontaktuj się teraz
Dowiedz się więcej
Powiązane filmy
ASME B16.9 SS316L Rurociąg ze stali nierdzewnej, dopasowany 45/90/180 stopni łokieć 00:27
ASME B16.9 SS316L Rurociąg ze stali nierdzewnej, dopasowany 45/90/180 stopni łokieć
ASTM A105 Weldolet 1/8 00:34
ASTM A105 Weldolet 1/8" Stali stopowych łączniki rurowe ASME B16.11
ASTM A105 2 00:27
ASTM A105 2"×12" 3000LB Forged Flangeolet Gniazdo Spawane Złączki ASME B16.11
ASTM B409 Wysokowytrzymałe złącza rurowe ze stopu niklu, taśma zwijana z obróbką cieplną 00:51
ASTM B409 Wysokowytrzymałe złącza rurowe ze stopu niklu, taśma zwijana z obróbką cieplną
ASTM A105 S-STD Weldolet ze stali węglowej kuty do połączeń spawanych na rurach 00:27
ASTM A105 S-STD Weldolet ze stali węglowej kuty do połączeń spawanych na rurach
ASTM A182 304 Stal nierdzewna Forgowane kobiece wiązanie nieruchomości 00:21
ASTM A182 304 Stal nierdzewna Forgowane kobiece wiązanie nieruchomości
Wyposażenie na rury stalowe z miedzianiko-niklowego stopu, wykute, o przekroju 8 00:18
Wyposażenie na rury stalowe z miedzianiko-niklowego stopu, wykute, o przekroju 8" rozmiar 16 barów ciśnienie